RMCP2010FT2R87
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCP2010FT2R87 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCP2010FT2R87
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 2.87 OHM 1% 1W 2010
Datasheety: 1.RMCP2010FT2R87.pdf2.RMCP2010FT2R87.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCP2010FT2R87
Part Number RMCP2010FT2R87 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 2.87 OHM 1% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 680309 pcs Datový list 1.RMCP2010FT2R87.pdf2.RMCP2010FT2R87.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 1W
Napětí - Rozdělení 2010 Tloušťka (Max) ±200ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Série RMCP
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Výrobní číslo výrobce RMCP2010FT2R87
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Funkce Automotive AEC-Q200
FIFO je 2 Rozšířený popis 2.87 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Resistance Series) ±1% Popis RES SMD 2.87 OHM 1% 1W 2010