RMCF2010FT2R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT2R80 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF2010FT2R80
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.8 OHM 1% 3/4W 2010
Datasheety: 1.RMCF2010FT2R80.pdf2.RMCF2010FT2R80.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCF2010FT2R80
Part Number RMCF2010FT2R80 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.8 OHM 1% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1696061 pcs Datový list 1.RMCF2010FT2R80.pdf2.RMCF2010FT2R80.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RMCF Režim panel 2.8 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména RMC 1/2 2.8 1% R