RMCF2010FT178R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT178R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF2010FT178R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 178 OHM 1% 3/4W 2010
Datasheety: 1.RMCF2010FT178R.pdf2.RMCF2010FT178R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF2010FT178R
Part Number RMCF2010FT178R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 178 OHM 1% 3/4W 2010 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2381926 pcs Datový list 1.RMCF2010FT178R.pdf2.RMCF2010FT178R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2010 Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Série RMCF Režim panel 178 Ohms
Příkon (W) 0.75W, 3/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2010 (5025 Metric) Ostatní jména RMCF2010FT178RTR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 178 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film