RMCF1210FT23K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT23K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1210FT23K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210
Datasheety: 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1210FT23K2
Part Number RMCF1210FT23K2 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 23.2K OHM 1% 1/3W 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3756704 pcs Datový list 1.RMCF1210FT23K2.pdf2.RMCF1210FT23K2.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.333W, 1/3W
Napětí - Rozdělení 1210 Tloušťka (Max) ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série RMCF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména RMC 1/4 23.2K 1% R