RMCF1206FT698R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT698R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1206FT698R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 698 OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RMCF1206FT698R.pdf2.RMCF1206FT698R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1206FT698R
Part Number RMCF1206FT698R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 698 OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4751207 pcs Datový list 1.RMCF1206FT698R.pdf2.RMCF1206FT698R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RMCF Režim panel 698 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Original-Reel®
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RMCF1206FT698RDKR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 698 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Složení Thick Film