RMCF1206FT511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT511K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF1206FT511K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 511K OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RMCF1206FT511K.pdf2.RMCF1206FT511K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF1206FT511K
Part Number RMCF1206FT511K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 511K OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10514631 pcs Datový list 1.RMCF1206FT511K.pdf2.RMCF1206FT511K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RMCF Režim panel 511 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RMCF 1/8 511K 1% R