RMCF0805FG23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG23K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF0805FG23K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 1% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RMCF0805FG23K2.pdf2.RMCF0805FG23K2.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCF0805FG23K2
Part Number RMCF0805FG23K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 23.2K OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10908503 pcs Datový list 1.RMCF0805FG23K2.pdf2.RMCF0805FG23K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RMCF Režim panel 23.2 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RMC 1/10 23.2K 1% G