RMCF0603FT23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT23K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF0603FT23K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 1% 1/10W 0603
Datasheety: 1.RMCF0603FT23K2.pdf2.RMCF0603FT23K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF0603FT23K2
Part Number RMCF0603FT23K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 23.2K OHM 1% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23053572 pcs Datový list 1.RMCF0603FT23K2.pdf2.RMCF0603FT23K2.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Série RMCF Režim panel 23.2 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RMC 1/16 23.2K 1% R