RMCF0402FT412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0402FT412R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF0402FT412R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 412 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheety: 1.RMCF0402FT412R.pdf2.RMCF0402FT412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF0402FT412R
Part Number RMCF0402FT412R Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES SMD 412 OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11174996 pcs Datový list 1.RMCF0402FT412R.pdf2.RMCF0402FT412R.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.063W, 1/16W
Napětí - Rozdělení 0402 Tloušťka (Max) ±100ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Série RMCF
Stav RoHS Digi-Reel® Polarizace 0402 (1005 Metric)
Ostatní jména RMCF0402FT412RDKR Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Výrobní číslo výrobce RMCF0402FT412R Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 FIFO je 2
Rozšířený popis 412 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES SMD 412 OHM 1% 1/16W 0402 Coating, typ bydlení Thick Film