RMCF0201FT82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT82K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF0201FT82K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 1% 1/20W 0201
Datasheety: 1.RMCF0201FT82K0.pdf2.RMCF0201FT82K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RMCF0201FT82K0
Part Number RMCF0201FT82K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 82K OHM 1% 1/20W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9595620 pcs Datový list 1.RMCF0201FT82K0.pdf2.RMCF0201FT82K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0201 Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Série RMCF Režim panel 82 kOhms
Příkon (W) 0.05W, 1/20W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0201 (0603 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.010" (0.26mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 82 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film