RMCF0201FT604K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT604K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RMCF0201FT604K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 604K OHM 1% 1/20W 0201
Datasheety: 1.RMCF0201FT604K.pdf2.RMCF0201FT604K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RMCF0201FT604K
Part Number RMCF0201FT604K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 604K OHM 1% 1/20W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6926385 pcs Datový list 1.RMCF0201FT604K.pdf2.RMCF0201FT604K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0201 Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Série RMCF Režim panel 604 kOhms
Příkon (W) 0.05W, 1/20W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0201 (0603 Metric) Ostatní jména RMCF0201FT604KCT
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.010" (0.26mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 604 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Složení Thick Film