RHC2512FT698R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT698R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RHC2512FT698R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 698 OHM 1% 2W 2512
Datasheety: 1.RHC2512FT698R.pdf2.RHC2512FT698R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RHC2512FT698R
Part Number RHC2512FT698R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 698 OHM 1% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 218713 pcs Datový list 1.RHC2512FT698R.pdf2.RHC2512FT698R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2512 Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Série RHC Režim panel 698 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2512 (6432 Metric) Ostatní jména RHC 2512 698 1% R
RHC2512698FR
RHC2512698FR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 698 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film