RGC1206FTC953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC953R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RGC1206FTC953R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 953 OHM 1% 1/4W 1206
Datasheety: 1.RGC1206FTC953R.pdf2.RGC1206FTC953R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RGC1206FTC953R
Part Number RGC1206FTC953R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 953 OHM 1% 1/4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2607840 pcs Datový list 1.RGC1206FTC953R.pdf2.RGC1206FTC953R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Série RGC Režim panel 953 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména RGC 1/8 T2 953 1% R