RGC0805FTC243K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805FTC243K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RGC0805FTC243K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 243K OHM 1% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RGC0805FTC243K.pdf2.RGC0805FTC243K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RGC0805FTC243K
Part Number RGC0805FTC243K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 243K OHM 1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3974803 pcs Datový list 1.RGC0805FTC243K.pdf2.RGC0805FTC243K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RGC Režim panel 243 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RGC 1/10 T2 243K 1% R