RGC0805DTC23K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC23K2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RGC0805DTC23K2
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RGC0805DTC23K2.pdf2.RGC0805DTC23K2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RGC0805DTC23K2
Part Number RGC0805DTC23K2 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 23.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1642711 pcs Datový list 1.RGC0805DTC23K2.pdf2.RGC0805DTC23K2.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RGC Režim panel 23.2 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RGC0805DTC23K2CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 23.2 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Složení Thick Film