RC14KT820R
Přehled produktu
Part Number: RC14KT820R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 820 OHM 1/4W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC14KT820R.pdf2.RC14KT820R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14KT820R
Part Number RC14KT820R Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 820 OHM 1/4W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 757494 pcs Datový list 1.RC14KT820R.pdf2.RC14KT820R.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) -
Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Série RC
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Polarizace Axial
Ostatní jména RC 1/4 820 10% R