RC14KT330R
Přehled produktu
Part Number: RC14KT330R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 330 OHM 1/4W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC14KT330R.pdf2.RC14KT330R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14KT330R
Part Number RC14KT330R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 330 OHM 1/4W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 685191 pcs Datový list 1.RC14KT330R.pdf2.RC14KT330R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 330 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/4 330 10% R