RC14KT200K
Přehled produktu
Part Number: RC14KT200K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 200K OHM 10% 1/4W AXIAL
Datasheety: RC14KT200K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14KT200K
Part Number RC14KT200K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 200K OHM 10% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 784531 pcs Datový list RC14KT200K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 200 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailní popis 200 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Složení Carbon Composition