RC14KT130K
Přehled produktu
Part Number: RC14KT130K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 130K OHM 10% 1/4W AXIAL
Datasheety: RC14KT130K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14KT130K
Part Number RC14KT130K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 130K OHM 10% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 844874 pcs Datový list RC14KT130K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 130 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailní popis 130 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Složení Carbon Composition