RC14KT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14KT100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/4W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC14KT100K.pdf2.RC14KT100K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14KT100K
Part Number RC14KT100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 1/4W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 564667 pcs Datový list 1.RC14KT100K.pdf2.RC14KT100K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC14KT100KCT
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 100 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Složení Carbon Composition