RC14JT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT910R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14JT910R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC14JT910R.pdf2.RC14JT910R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14JT910R
Part Number RC14JT910R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 910 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 614281 pcs Datový list 1.RC14JT910R.pdf2.RC14JT910R.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 910 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/4 910 5% R