RC14JB68K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB68K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14JB68K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 68K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC14JB68K0.pdf2.RC14JB68K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14JB68K0
Part Number RC14JB68K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 68K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 476988 pcs Datový list 1.RC14JB68K0.pdf2.RC14JB68K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 68 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/4 68K 5% A