RC14JB27K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB27K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14JB27K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 27K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC14JB27K0.pdf2.RC14JB27K0.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC14JB27K0
Part Number RC14JB27K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 27K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 482872 pcs Datový list 1.RC14JB27K0.pdf2.RC14JB27K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 27 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Bulk