RC14JB12R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RC14JB12R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14JB12R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12 OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC14JB12R0.pdf2.RC14JB12R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14JB12R0
Part Number RC14JB12R0 Výrobce Stackpole Electronics Inc.
Popis RES 12 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 761005 pcs Datový list 1.RC14JB12R0.pdf2.RC14JB12R0.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Pracovní 0.25W, 1/4W
Napětí - Rozdělení Axial Tloušťka (Max) -
Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Série RC