RC12KT3M90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12KT3M90
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 3.9M OHM 10% 1/2W AXIAL
Datasheety: RC12KT3M90.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC12KT3M90
Part Number RC12KT3M90 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 3.9M OHM 10% 1/2W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 611344 pcs Datový list RC12KT3M90.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 3.9 MOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding
Detailní popis 3.9 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Složení Carbon Composition