RC12KT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KT150R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12KT150R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC12KT150R.pdf2.RC12KT150R.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC12KT150R
Part Number RC12KT150R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 513249 pcs Datový list 1.RC12KT150R.pdf2.RC12KT150R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 150 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/2 150 10% R