RC12KB2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12KB2K20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12KB2K20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2K OHM 1/2W 10% AXIAL
Datasheety: 1.RC12KB2K20.pdf2.RC12KB2K20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC12KB2K20
Part Number RC12KB2K20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2K OHM 1/2W 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 546704 pcs Datový list 1.RC12KB2K20.pdf2.RC12KB2K20.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 2.2 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/2 2.2K 10% A