RC12JB8M20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB8M20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12JB8M20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 8.2M OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC12JB8M20.pdf2.RC12JB8M20.pdf
  • Zpráva
Specifikace RC12JB8M20
Part Number RC12JB8M20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 8.2M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 424945 pcs Datový list 1.RC12JB8M20.pdf2.RC12JB8M20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 8.2 MOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/2 8.2M 5% A