RC12JB1M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB1M10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12JB1M10
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Datasheety: 1.RC12JB1M10.pdf2.RC12JB1M10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC12JB1M10
Part Number RC12JB1M10 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 449747 pcs Datový list 1.RC12JB1M10.pdf2.RC12JB1M10.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 1.1 MOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RC 1/2 1.1M 5% A