RAVF164DFT49K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT49K9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAVF164DFT49K9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 49.9K OHM 1206
Datasheety: 1.RAVF164DFT49K9.pdf2.RAVF164DFT49K9.pdf
  • Zpráva
Specifikace RAVF164DFT49K9
Part Number RAVF164DFT49K9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 49.9K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4598901 pcs Datový list 1.RAVF164DFT49K9.pdf2.RAVF164DFT49K9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 49.9k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ostatní jména RAV 164D 49.9K 1% R