RAVF164DFT24R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT24R9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAVF164DFT24R9
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 24.9 OHM 1206
Datasheety: 1.RAVF164DFT24R9.pdf2.RAVF164DFT24R9.pdf
  • Zpráva
Specifikace RAVF164DFT24R9
Part Number RAVF164DFT24R9 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 24.9 OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4512937 pcs Datový list 1.RAVF164DFT24R9.pdf2.RAVF164DFT24R9.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 24.9
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ostatní jména RAV 164D 24.9 1% R