RAVF164DFT160K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT160K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAVF164DFT160K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206
Datasheety: 1.RAVF164DFT160K.pdf2.RAVF164DFT160K.pdf
  • Zpráva
Specifikace RAVF164DFT160K
Part Number RAVF164DFT160K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4716513 pcs Datový list 1.RAVF164DFT160K.pdf2.RAVF164DFT160K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 160k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistory 4 Počet Pins 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm) Detailní popis 160k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals