RAVF104DFT51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT51K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RAVF104DFT51K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804
Datasheety: 1.RAVF104DFT51K0.pdf2.RAVF104DFT51K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RAVF104DFT51K0
Part Number RAVF104DFT51K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3239156 pcs Datový list 1.RAVF104DFT51K0.pdf2.RAVF104DFT51K0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Série RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Odpovídající poměr rezistoru - Odpor (Ohm) 51k
Power Per Element 62.5mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0804, Convex, Long Side Terminals Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistory 4 Počet Pins 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm) Detailní popis 51k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals