PRNF14FTD1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD1K02 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PRNF14FTD1K02
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.02K OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: 1.PRNF14FTD1K02.pdf2.PRNF14FTD1K02.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PRNF14FTD1K02
Part Number PRNF14FTD1K02 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.02K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4481120 pcs Datový list 1.PRNF14FTD1K02.pdf2.PRNF14FTD1K02.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Série RNF Režim panel 1.02 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Ostatní jména PRN 1/4 T1 1.02K 1% P