PCF14JT2K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT2K20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF14JT2K20
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.PCF14JT2K20.pdf2.PCF14JT2K20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF14JT2K20
Part Number PCF14JT2K20 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 2.2K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4583934 pcs Datový list 1.PCF14JT2K20.pdf2.PCF14JT2K20.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Panasert Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 2.2 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Ostatní jména PCF 1/4 2.2K 5% P