PCF14JT180K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT180K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCF14JT180K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 180K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: 1.PCF14JT180K.pdf2.PCF14JT180K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PCF14JT180K
Part Number PCF14JT180K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 180K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4726384 pcs Datový list 1.PCF14JT180K.pdf2.PCF14JT180K.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient 0/ -850ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Panasert Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Série CF Režim panel 180 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial, Radial Bend Ostatní jména PCF 1/4 180K 5% P