PCB20JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB20JB3R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCB20JB3R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 3 OHM 20W 5% WW
Datasheety: PCB20JB3R00.pdf
  • Zpráva
Specifikace PCB20JB3R00
Part Number PCB20JB3R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CERAMIC 3 OHM 20W 5% WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4911 pcs Datový list PCB20JB3R00.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±800ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Série CB Režim panel 3 Ohms
Příkon (W) 20W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména PCB 20 3 5% B