PCB10JB4R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB10JB4R00 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PCB10JB4R00
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW
Datasheety: PCB10JB4R00.pdf
  • Zpráva
Specifikace PCB10JB4R00
Part Number PCB10JB4R00 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES CERAMIC 4 OHM 10W 5% WW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4753 pcs Datový list PCB10JB4R00.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 1.902" L x 0.374" W (48.30mm x 9.50mm)
Série CB Režim panel 4 Ohms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména PCB 10 4 5% B