MVM5JB15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MVM5JB15K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 5W 5% RADIAL
Datasheety: 1.MVM5JB15K0.pdf2.MVM5JB15K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MVM5JB15K0
Part Number MVM5JB15K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15K OHM 5W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 565142 pcs Datový list 1.MVM5JB15K0.pdf2.MVM5JB15K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Série MVM Režim panel 15 kOhms
Příkon (W) 5W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 15 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film