MVM10JB30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MVM10JB30K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 30K OHM 10W 5% RADIAL
Datasheety: MVM10JB30K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MVM10JB30K0
Part Number MVM10JB30K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 30K OHM 10W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219023 pcs Datový list MVM10JB30K0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Radial Lead Velikost / Rozměry 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Série MVM Režim panel 30 kOhms
Příkon (W) 10W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.417" (36.00mm) Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 30 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film