MPR3JB50L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR3JB50L0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPR3JB50L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.05 OHM 3W 5% RADIAL
Datasheety: 1.MPR3JB50L0.pdf2.MPR3JB50L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MPR3JB50L0
Part Number MPR3JB50L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.05 OHM 3W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70265 pcs Datový list 1.MPR3JB50L0.pdf2.MPR3JB50L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±350ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Série MPR Režim panel 50 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména MPR 3 0.05 5% B