MLFM1BTS100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLFM1BTS100K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 0.1% 1W MELF 0207
Datasheety: MLFM1BTS100K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLFM1BTS100K
Part Number MLFM1BTS100K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100K OHM 0.1% 1W MELF 0207 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102004 pcs Datový list MLFM1BTS100K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±15ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLFM Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 100 kOhms ±0.1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film