MLFA25FTC6K80
Přehled produktu
Part Number: MLFA25FTC6K80
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 6.8K OHM 1% 0.4W 1% 020
Datasheety: MLFA25FTC6K80.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLFA25FTC6K80
Part Number MLFA25FTC6K80 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 6.8K OHM 1% 0.4W 1% 020 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2828216 pcs Datový list MLFA25FTC6K80.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLFA Režim panel 6.8 kOhms
Příkon (W) 0.4W, 2/5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Ostatní jména MLFA25FTC6K80TR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 6.8 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film