MLFA25FTC15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLFA25FTC15R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 15 OHM 1% 0.4W 1% 0204
Datasheety: MLFA25FTC15R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLFA25FTC15R0
Part Number MLFA25FTC15R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 15 OHM 1% 0.4W 1% 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2987089 pcs Datový list MLFA25FTC15R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLFA Režim panel 15 Ohms
Příkon (W) 0.4W, 2/5W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Ostatní jména MLFA25FTC15R0TR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 15 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film