MLFA1FTC4K70
Přehled produktu
Part Number: MLFA1FTC4K70
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 4.7K OHM 1% 1W 1% 0207
Datasheety: MLFA1FTC4K70.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLFA1FTC4K70
Part Number MLFA1FTC4K70 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 4.7K OHM 1% 1W 1% 0207 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 788467 pcs Datový list MLFA1FTC4K70.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLFA Režim panel 4.7 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice MELF, 0207 Ostatní jména MLFA1FTC4K70CT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 4.7 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film