MLFA1FTC15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLFA1FTC15R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 15 OHM 1% 1W 1% 0207 TR
Datasheety: MLFA1FTC15R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLFA1FTC15R0
Part Number MLFA1FTC15R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES MELF 15 OHM 1% 1W 1% 0207 TR Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 692982 pcs Datový list MLFA1FTC15R0.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0207 Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MLFA Režim panel 15 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Original-Reel®
Paket / krabice MELF, 0207 Ostatní jména MLFA1FTC15R0DKR
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 15 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film Složení Metal Film