MLF14JTC10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14JTC10R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14JTC10R0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 5% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14JTC10R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLF14JTC10R0
Part Number MLF14JTC10R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10 OHM 5% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1192564 pcs Datový list MLF14JTC10R0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film