MLF14FTC6K81
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC6K81 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14FTC6K81
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 6.81K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14FTC6K81.pdf
  • Zpráva
Specifikace MLF14FTC6K81
Part Number MLF14FTC6K81 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 6.81K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2252697 pcs Datový list MLF14FTC6K81.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 6.81 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 6.81 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film