MLF14FTC499K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC499K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14FTC499K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 499K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14FTC499K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLF14FTC499K
Part Number MLF14FTC499K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 499K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2148961 pcs Datový list MLF14FTC499K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 499 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 499 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film