MLF14DTS15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14DTS15K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14DTS15K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14DTS15K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLF14DTS15K0
Part Number MLF14DTS15K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 772745 pcs Datový list MLF14DTS15K0.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±15ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 15 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 15 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film